Makijaż permanentny

MAKIJAŻ PERMANENTNY:

Makijaż permanentny jest rozwiązaniem pozwalającym na wymodelowanie, odmłodzenie oraz podkreślenie rysów twarzy. Uzyskanym efektem w postaci pięknych brwi, oczu czy ust można cieszyć się nawet do kilku lat.

STANDARDY PRACY W NOWYM STYLU:

Kolorystyka utrzymana jest w subtelnej, naturalnej tonacji właściwej dla danego typu urody. Przed wykonaniem każdego makijażu permanentnego na twarzy zostaje naszkicowany rysunek wstępny, który jest dobierany indywidualnie. Po zaakceptowaniu przez Klientkę ostatecznego kształtu oraz koloru barwnika, makijaż permanentny zostaje utrwalony. Makijaż permanentny twarzy służy do podkreślania natury, a nie do jej zmiany.

KTO MOŻE BYĆ W SPOSÓB SZCZEGÓLNY ZAINTERESOWANY TYM ZABIEGIEM:

 • Osoby, które mają blady i mało wyrazisty rysunek twarzy
 • Osoby pochłonięte pracą
 • Osoby uprawiające sporty, zwłaszcza wodne
 • Osoby mające problem ze wzrokiem
 • Ludzie pozbawieni brwi i rzęs np. po chemioterapii
 • Ludzie pragnący zaretuszować niedoskonałości urody w postaci braku symetrii czy nierównych konturów

 PRZECIWWSKAZANIA:

 • Infekcja
 • Ciąża
 • Cukrzyca
 • Łuszczyca
 • Przyjmowanie leków sterydowych

Podczas zabiegu może dojść do podrażnienia, zaczerwienienia lub obrzęku skóry, ale objawy te szybko ustępują. Już następnego dnia możemy śmiało pokazać się w pracy. W dwa dni po zabiegu naskórek zaczyna się dyskretnie złuszczać - jest to proces naturalny. Bardzo ważne jest ciągłe nawilżanie odpowiednimi preparatami.

W 4-5 dni po zabiegu zabarwienie makijażu blednie do 50% barwy wyjściowej, dlatego nie należy niepokoić się tym, że bezpośrednio po zabiegu barwa jest dość intensywna, nawet przy wykonaniu makijażu bardzo delikatnego. Przez 4 dni po zabiegu skóra poddawana barwieniu nie powinna być myta mydłem ani traktowana innymi kosmetykami. Skórę  należy myć wodą, specjalnym mleczkiem lub tonikiem. Przez pierwsze dwa tygodnie po zabiegu nie należy chodzić do sauny ani do solarium.

W Naszym salonie oferujemy kilka technik makijażu permanentnego brwi:

 

METODA CIENIOWANIA (Tradycyjna)

Technika ta polega na lekkim cieniowaniu lub pełnym wypełnieniu barwnikiem łuku brwiowego. Zapewnia całościowe pokrycie kolorem skóry, odpowiednie dla rzadkich lub jasnych brwi. Efekt końcowy porównywalny jest do zabarwienia skóry henną. Metoda skierowana jest do Pań z częściowym lub pełnym brakiem owłosienia. Za pomocą tej metody można wykonać również makijaż ust oraz powiek.

MICROBLADING/PIÓRKOWA 

Istotą zabiegu jest wykonanie imitacji włosków zgodnie z ich linią wzrostu. Makijaż wykonany tą metodą ma na celu nie tylko zagęszczenie brwi poprzez dorysowanie pojedynczych włosków, ale także nadanie im nowego kształtu lub wzmocnienie koloru. Włoskowanie polecane jest szczególnie osobom chcącym zagęścić owłosienie łuku brwiowego, w rezultacie nadając wygląd bliższy naturalnym brwiom.Metoda ta, polecana jest przede wszystkim przy gęstychi nieregularnych brwiach. Jednak jest możliwość wykonania makijażu tą metodą nawet przy całkowitym braku owłosienia.

METODA HYBRYDOWA (THREE COLOUR)

Metoda cienia i włosa, stanowiąca doskonałą kombinację odtworzenia w jak najbardziej naturalny sposób brwi. Pozwala na uzupełnienie brakujących włosków oraz wymodelowanie kolorem. Efekt końcowy jest bardzo naturalny i estetyczny.

Endermologia Bielsko, Mezoterapia epilacja laserowa
Endermologia Bielsko, Mezoterapia epilacja laserowa

WIRTUALNY SPACER

Zapraszamy do odwiedzenia naszego salonu wirtualnie. Rozpocznij zwiedzanie >>

DANE FIRMY

Studio Urody NOWY STYL
ul. 1 Maja 21
43-300 Bielsko-Biała

tel. +48 33 816 30 21
biuro@salon-nowystyl.pl

GODZINY OTWARCIA

poniedziałek - piątek w godz. 9-18

sobota w godz. 9-14
Copyright © 2017 - 2023 salon-nowystyl.pl
Endermologia Bielsko, Mezoterapia mikroigłowa, epilacja i depilacja