Zabiegi na twarz

Kosmetyka to Nasza pasja, dlatego nadal dokształcamy się na różnego rodzaju szkoleniach, sympozjach, a także w międzynarodowych kongresach. Dzięki uczestniczeniu w licznych szkoleniach oferujemy Państwu nowoczesne zabiegi, skuteczne, efektowne, a przede wszystkim spełniające wymogi bezpieczeństwa.

Co sprawia, że Nasza firma jest wyjątkowa :                                                        

  • długoletnie doświadczenie, nowoczesny sprzęt, konsekwencja, pracowitość,
  • innowacyjność                            
  • opatentowane receptury i zaawansowane technologie kosmetyków             
  • produkty inspirowane naturą i ich wysoki standard
  • fachowość i profesjonalizm.

 

                                               

 

W dzisiejszym świecie wciąż się gdzieś śpieszymy, nie mamy czasu , tłumaczymy to "..a bo dzieci", "..a to bo trzeba zarobić " "dużo pracy" ... i ciągle tysiąc wymówek..

Zatrzymaj się! życie masz jedno! nic Tobie nie ucieknie! a nawet jeśli pomyśl..czy to koniec świata?

Kiedy ostatnio poszłas do kosmetyczki? zadbałas o swoją zmęczoną twarz? spojrz na dłonie?są zadbane? czy może suche,szorstkie,a na skórki lepiej nie patrzeć?.

A oczy? są zwierciadłem przecież Ciebie ,nie każdy musi wiedzieć jak cieżko jest Ci znależć chwile dla siebie.

Pokaż innym, że mimo pośpiechu masz czas dla siebie mimo, że wiesz jak cholernie Ci ciężko, przecież każda z Nas zasluguje na chwile relaksu, na chwilę wytchnienia!

Zadbaj z Nami o Siebie ,przyjdź, powiedz Nam o swoich oczekiwaniach ,pomożemy Tobie się zrelaksować i pokazać jak silną jesteś kobietą.

Może to być szybki manicure, nadamy kształt Twoim paznokciom , odsuniemy lub jeśli wolisz wytniemy delikatnie skórki, nałożymy peeling na dłonie by zetrzeć całe to zmęczenie i je odżywić, następnie nałożymy odżywkę lub kolor, który bardzo lubisz ,a na sam koniec przemasujemy dłonie delikatnym kremem. 30 min kochana , 30 minut i gwarantuje, że poczujesz się lepiej.

Nie muszą to być dłonie, możemy nadać odpowiedni kształt Twoim brwiom i nadać im kolor ,możemy również nadać kolor Twoim rzęsom. Oprawa oczu jest najważniejsza! To zwierciadło Ciebie. Przypomnij sobie jaka jesteś piękna...tak PIĘKNA, założę się, że już dawno tak o Sobie nie myślałaś .. a to błąd!!UWIERZ W SIEBIE.

Proponuję Tobie dwa najszybsze zabiegi po 30minut, po których od razu zobaczysz efekt i choć 30 minut nie wydaję się długo, zdążysz się zrelaksować, oderwiesz się od myśli,że musisz jeszcze to i to.. Wykonaj pierwszy ruch, ZADZWOŃ następnie drugi:) PRZYJDŹ na wizytę !

Endermologia Bielsko, Mezoterapia epilacja laserowa
Endermologia Bielsko, Mezoterapia epilacja laserowa

WIRTUALNY SPACER

Zapraszamy do odwiedzenia naszego salonu wirtualnie. Rozpocznij zwiedzanie >>

DANE FIRMY

Studio Urody NOWY STYL
ul. 1 Maja 21
43-300 Bielsko-Biała

tel. +48 33 816 30 21
biuro@salon-nowystyl.pl

GODZINY OTWARCIA

poniedziałek - piątek w godz. 9-18

sobota w godz. 9-14
Copyright © 2017 - 2023 salon-nowystyl.pl
Endermologia Bielsko, Mezoterapia mikroigłowa, epilacja i depilacja